לוחות זמנים ומסלולים     חברות וטלפונים     הורד אפליקציית אנדרואיד     מצאתי טעות    

   

 

הבהרות משפטיות

  1. חברת "פנתר שירותי אינטרנט" עושה כמיטב יכולתה בכדי לוודא שהנתונים באתר יהיו מדוייקים ועדכניים אולם ייתכנו טעויות. המידע ניתן כפי שהוא ללא אחריות.
  2. הנתונים המפורסמים באתר הם מידע חופשי המפורסם לציבור. העיצוב, המבנה וקוד התוכנה בהם נעשה שימוש באתר מוגנים בזכויות יוצרים ואין להעתיקם או לעשות בהם שימוש ללא רשות בכתב מ"פנתר שירותי אינטרנט".
  3. מידע המוזן למערכת ע"י הגולשים הוא באחריות הגולשים בלבד. מערכת אתר bus.co.il משמשת מצע טכנולוגי ואינה אחראית בשום צורה לתוכן זה.
  4. גולש המפרסם הצעה להסעה, או משתמש בהצעה להסעה, אחראי לכל ההיבטים החוקיים הקשורים בפעולה זו, לרבות כל האישורים הנדרשים מרשויות שונות, אם נדרשים.
  5. המערכת שומרת לעצמה את הזכות למחוק או לערוך מידע שהוזן ע"י גולש אם הדבר נדרש על פי דין, או גם אם הדבר תואם את שיקוליה העסקיים, וזאת ללא חובת נימוק או הודעה מוקדמת.
  6. זכויות היוצרים על מידע המוזן ע"י גולשים למערכת, במידה שחל עליו חוק זכויות יוצרים, הן בבעלות "פנתר שירותי אינטרנט".

   

הבהרות משפטיות | הוסף למועדפים | אפשרויות פירסום | מידע לסדרנים | צור קשר | תיק טיק טק

אגד  דן  מטרונית  קווים  אפיקים  מטרופולין  נתיב אקספרס  ג'י בי טורס  נסיעות ותיירות נצרת  אוטובוסים מאוחדים נצרת  גולן  דן בדרום  דן באר שבע  סופרבוס  גלים  אגד תעבורה  הנתיב המהיר  רכבת  כרמלית  סיטיפס  ארקיע  ישראייר  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  אקסטרה ירושלים  יונייטד טורס  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות מאיה יצחק שדה  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  דרך אגד עוטף ירושלים  

אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י פנתר שירותי אינטרנט