English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים מנרה - רשימת קווים שעוברים במנרה
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
גולן
111
בני יהודה / מתנ''ס
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
500
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
505
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
511
תחנה מרכזית צפת / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
541
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
542
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
845
הרב ש''י זווין (הרב ש''י זווין / הרב וינוגרד)
שדרות גולדה מאיר (שדרות גולדה מאיר / יצחק מירסקי)
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
963
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
צומת צוק מנרה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
34
תל חי
מלכיה
קרית שמונה - תל חי / 90
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תל אביב יפו
קרית שמונה
קרית שמונה - תל חי / 90
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי / 90 (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
179
מזכירות
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
451
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
300 3 (יפיע ד' / יציאה)
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
54
דרך הגליל 18 (תחנה מרכזית ראש פינה)
מזכירות
התעשייה (אזור התעשייה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
45
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
כיכר כיסרא (8655)
עלמה 2
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
44
גדות מרכז
מסוף חצור הגלילית / הורדה
גדות מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
43
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
מסעף גדות (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
53
דרך היין (דרך היין / דרך השמן)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
מסעף גדות (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
95
אל רום
המסגר 22 (המסגר / הזגג)
מסעף גדות (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
103
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
מסעף גדות (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
143
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
מסעף גדות (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דליות (קניון לב קצרין)
מסעף גדות (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
558
כביש 989 / כביש 98 (98)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
מסעף גדות (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
חיפה
קצרין
גדות - מסעף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
64
מועדון פיס
תחנה מרכזית צפת / הורדה
מועדון פיס
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
147
אזה''ת ג'יש
ת. רכבת כרמיאל
אזה''ת ג'יש
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
367
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
מסעף גוש חלב (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
12
דרך היין (דרך היין / דרך השמן)
צומת כורסי (789)
צ.בית המכס (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
62
כרכום 1 (ישיבה / דרך הגבורה)
דליות (קניון לב קצרין)
צ.בית המכס (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
57
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
צומת צנובר (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
81
בית ספר נופי גולן / סלעית
כינור דוד (אזור תעשייה / כינור דוד)
צומת צנובר (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
147
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
בית חולים פוריה
צומת צנובר (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
5
תחנה מרכזית צפת / רציפים
אור הגנוז מרכז
צומת עין זיתים (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
148
דרך האתרוג (בר יוחאי)
מזכירות
דרך האתרוג (בר יוחאי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
75
מתת מרכז
בית ספר ניסויי תפן
אזור תעשיה סאסא (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
81
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
מסעף סאסא
מסעף סאסא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
281
מסעף סאסא (89)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסעף סאסא (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
10
מבוא חמה
קצרין
קצרין - סער / צמח
לוח זמנים
מסלול
אגד
843
תל אביב יפו
קצרין
קצרין - סער / צמח
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
10
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מבוא חמה
סער 37 (סער / צמח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
15
דליות (קניון לב קצרין)
אלוני הבשן / מרכז
סער 37 (סער / צמח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
52
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
סער 37 (סער / צמח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
76
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
חספין מרכז
סער 37 (סער / צמח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
142
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
בית חולים פוריה
סער 37 (סער / צמח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
843
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
צומת יהודיה (87)
סער 37 (סער / צמח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
966
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
סער 37 (סער / צמח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
10
מקאם נבי סבלאן
מקאם נבי סבלאן
חורפיש 7
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
50
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
מקאם נבי סבלאן
בנק (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
294
מסעף מעלות צפון 89
אוניברסיטה / רב תכליתי
בנק (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
347
מקאם נבי סבלאן
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אורט בראודה)
בנק (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט